Alva TT V2 un Alva ST

5 Janvārī Cambridge Audio paziņoja par Alva skaņuplašu atskaņotāju atjaunotajām versijām. Abas jaunās versijas - Alva TT V2 un Alva ST, pamatā būs balstītas uz 2019. gada veiksmīgo Alva TT, Cambridge Audio 50-gadu Jubilejas modeli. Abi jaunie modeļi būs aprīkoti ar iebūvētu fono priekšpastiprinātāju, kas pēc vēlmes būs atslēdzams. Atslēdzama fono priekšpastiprinātāja pakāpe dos iespēju nākotnē uzlabot savu stereo sistēmu, pieslēdzot (ja ir šāda vēlme) vēl augstākas klases fono pakāpi. Tāpat abi jaunie modeļi atbalstīs Bluetooth aptX HD, kas nodrošinās līdz pat 24-bit/48kHz Hi-res pārraides kvalitāti. Arī šī Bluetooth pakāpe (raidītājs) būs pēc vēlmes atslēdzama - radot mazākus trokšņus signāla ceļā, kas savukārt radīs iespēju iegūt labāku skanējumu un lielāku energoefektivitāti. Kas tad vēl papildus būs jauns?

  • Alva TT V2 būs aprīkots ar jaunu, uzlabotu tonarmu, kuram ir maināms headshell. Konstruktīvi tas būs tas pats tiešās motora piedziņas TT ar jau uzstādītu augstas kvalitātes Alva MC skaņuplašu atskaņotāja galvu.
  • Alva ST - ar šo modeli ir daudz interesantāk. Vizuāli tā būs precīza kopija TT versijai, bet konstruktīvi pilnīgi savādāka. ST modelim būs siksnas piedziņa, attiecīgi arī – cita materiāla (alumīnija) skaņuplates pamatne ar gumijas paliktni. Atšķirībā no TT modeļa ST tiks komplektēts ar AudioTechnica VM95E MM skaņuplašu atskaņotāja galvu.

Alva TT V2 plānojamā cena - 1999,- , savukārt Alva ST cena būs - 999,- .

Jaunie skaņuplašu atskaņotāji būs pieejami mūsu audiosalonā jau šī gada Pavasarī.

Saistītie produkti