Omnia

Audiolab Omnia - tā ir "viss vienā" (all in one) mūzikas sistēma. Praktiski Jums viņai jāpievieno skaļruņi - un viss mājās (vai ofisā) būs gatavs pilnvērtīgai mūzikas baudīšanai. Tas ir moderns, visaptverošs mūzikas risinājums jūsu mājoklim.

 

Omnia sevī ietver CD atskaņotāju, integrētu pastiprinātāju, bezvadu straumēšanas atskaņotāju, DAC, austiņu pastiprinātāju un priekšpastiprinātāju. Pasaulē, kurā mūzika ir pieejama vairāk nekā jebkad agrāk un tās avoti ir daudzveidīgāki nekā jebkad agrāk, Omnia nediskriminē. Jebkuri savienojumi un komutācijas iespējas - te ir pilnīgi viss. 

 

Tehniski Omnia tiek izmantots tas pats CD transports, kas 6000CDT modelī. Iekārtai ir vairākas optiskās un koaksiālās ciparu ieejas, vairākas analogās ieejas, kā arī iebūvēts fonokorektors (MM) skaņuplašu atskaņotāja pieslēgsanai. Protams, iekārta atbalsta arī Bluetooth un WiFi savienojumus. Vadības jomā Omnia izmanto DTS Play-Fi platformu. Iekārta atbalsta straumēšanas servisus - Amazon Music, Spotify, TIDAL, KKBox, SiriusXM, Napster, Internet Radio, Deezer, iHeartRadio, PANDORA, Qobuz, QQmusic u.c. Omnia viegli tiks galā ar MQA saturu, tāpat iekārta ir "Roon Ready". Par jaudīgumu - Omnia konstrukcijā ir AB klases pastiprinātājs, kas nodrošina 2 x 50 W RMS jaudu pie 8 omu slodzes (2 x 75 W, pie 4 omu slodzes). Gana ņipri!

 

Omnia ir elegants, melna vai sudrabota alumīnija priekšējais panelis un korpuss. Krāsainais 4.3" LED displejs, ērta un funkcionāla vadība. Ir tālvadības pults. Patīkams sīkums - uz displeja var attēlot skaļuma līmeni, gan retro bultiņ-indikatoru izskatā, gan 90-to gadu luminiscento indikatoru veidā.

 

Audiolab Omnia būs pieejams mūsu audiosalonā jau šī gada beigās. Tā cena būs - 1800,-EUR.

 

Audiolab Omnia Stereonet review Audiolab Omnia WHF? review

Saistītie produkti