LX Connect

Piedāvājam jūsu uzmanībai Mission LX CONNECT.

Tā ir bezvadu aktīvā akustiskā sistēma, kas konstruēta uz LX-2 MKII (akustiskās sistēmas) un HUB (priekšpastiprinātāja / austiņu pastiprinātāja) bāzes.

 

LX CONNECT bezvadu aktīvā akustiskā sistēma ir Missions pirmā "True Wireless" akustika. Izmantojot novatoriskas un modernas bezvadu tehnoloģijas apvienojumā ar godalgotajiem LX MKII sērijas skaļruņiem, Mission LX CONNECT piedāvā pilnīgi jaunu ērtības un veiktspējas līmeni, kāds līdz šim vēl nav pieredzēts.

LX CONNECT piedāvā bezvadu savienojumus, izmantojot LX CONNECT HUB, kurā ir visas komutācijas iespējas jūsu klausīšanās ērtībai. HUB pārraida kreiso un labo audio signālus uz atbilstošo akustisko sistēmu, izmantojot nekompresētu 5.8 GHz bezvadu audio signāla pārraidi. Starp akustiku un HUB nav nepieciešāms izmantot savienojumu kabeļus, tāpat akustiskā sistēma nav savstarpēji papildus jāsavieno ar kabeli, lai nodrošinātu “True Wireless” audio. Viss, kas nepieciešams papildus - ir barošanas vadi.

Iekārta ir "Roon ready", tā nodrošina analogo, Bluetooth, koaksiālo, optisko, HDMI, USB savienojumu iespējas. HUB vienlaicīgi ir gan priekšpastirprinātājas, gan austiņu pastiprinātājs, tam ir priekšpastiprinātāja analogā izeja, OLED displejs ērtībai. Ir tālvadības pults.

 

Mission LX CONNECT akustika tiek piedāvāta melnā, baltā un riekstkoka apdarē. HUB iekārta - melnā krāsā.

Šīs iekārtas plānojamā cena - 1299,-EUR. Gaidīsim šo jaunumu mūsu audiosalonā!

 

 

Mission LX Connect WHF? review Mission LX Connect HiFiBlog review Mission LX Connect HiFiPig review

Saistītie produkti