Attessa

𝗔𝘁𝘁𝗲𝘀𝘀𝗮 sērija sevī ietilpina skaņuplašu un CD atskaņotājus, integrēto pastiprinātāju, kā arī integrēto pastiprinātāju ar iebūvētu tīkla atskaņotāja funkciju.

Jaunajos 𝗥𝗼𝗸𝘀𝗮𝗻 viss ir pārdomāts līdz sīkumiem un kalpo galvenokārt patērētāja ērtībai – straumēšana, vadība no viedierīcēm, un protams – kvalitatīvs Hi-Fi skanējums. Sērijai ir askētiski industrials dizains – radīts Lielbritānijā!

 

Galvenās 𝗥𝗼𝗸𝘀𝗮𝗻 𝗔𝘁𝘁𝗲𝘀𝘀𝗮 sērijas raksturīpašības:

  • Ierīces ir ērtas vadībā. Tas ir HiFi produkts, kas ir ideāli piemērots un "draudzīgs" tā ikdienas lietotājam.  
  • 𝗕𝗹𝘂𝗢𝗦™ Premium Multi-Room Audio tehnoloģija, kas atbalsta vairāk nekā 20+ straumēšanas servisu pakalpojumus un ļauj atskaņot sev vēlamo mūziku līdz pat 64 zonām, kuras var viegli kontrolēt izmantojot jūsu viedtālruni, planšeti vai datoru.
  • Intuitīva "vienas pogas" vadība, gan skaļuma regulēšana, gan ieeju pārslēgšana.
  • Plašs pieejamo digitālo un analogo savienojumu klāsts, ieskaitot 𝗕𝗹𝘂𝗲𝘁𝗼𝗼𝘁𝗵®. Daudzās ieejas ļauj nodrošināt augstas kvalitātes audio ievadi no ārējām ierīcēm, ieskaitot televizoru vai spēļu konsoli.
  • Ideālā sinhronizācija ar citiem 𝗥𝗼𝗸𝘀𝗮𝗻 𝗔𝘁𝘁𝗲𝘀𝘀𝗮 sērijas modeļiem. 𝗠𝗮𝗲𝘀𝘁𝗿𝗼𝗨𝗻𝗶𝘁𝗲 - īpaša tehnoloģija un lietotne, kas izstrādāta 𝗥𝗼𝗸𝘀𝗮𝗻 iekārtām. Tā veic bezvadu atjauninājumus un nepieciešama citu ierīču sadarbībai, lai izveidotu mājās vienotu 𝗥𝗼𝗸𝘀𝗮𝗻 sistēmu.

 

Kaut tiko iznākuši, 𝗥𝗼𝗸𝘀𝗮𝗻 𝗔𝘁𝘁𝗲𝘀𝘀𝗮 sērijas skaņuplašu atskaņotājs un integrētais pastiprinātājs ar straumēšanas iespēju, abi 23 augustā ir ieguvuši prestižās 𝗦𝗲𝘃𝗲𝗻𝗼𝗮𝗸𝘀 𝗦𝗼𝘂𝗻𝗱 & 𝗩𝗶𝘀𝗶𝗼𝗻 𝗦𝗘𝗟𝗘𝗖𝗧 '𝟮𝟬𝟮𝟭 godalgas, kā gada labākie produkti.

 

Jauno 𝗥𝗼𝗸𝘀𝗮𝗻 𝗔𝘁𝘁𝗲𝘀𝘀𝗮 sēriju gaidam mūsu audiosalonā rudenī.

 

 

Roksan Attessa Sevenoaks awards '2021.

Saistītie produkti