BLIZZARD XTRM 72V DBS

Barošanas kabelis

AudioQuest Blizzard XTRM 72V DBS, zemas pretestības 3 vadu strāvas kabelis ar trokšņu izkliedes sistēmu. Vadītāji no dubultpulēta vara (PSC +), 72 v dielektrisko nobīdes sistēmu ar X līmeņa radiofrekvenču slazdu (DBS) Konektoru tips Mistral Plugs for Wind Series XTRM: (Hanging Silver Over Red Copper). Speciālā garuma kabeļiem jāizmanto formula: 200,00 eur/m + 699,00 eur

Mēs varam sniegt jums konsultāciju par šo produktu +371 67171000, mūsu veikalā Cēsu iela 33, Rīgā vai:

 • RF/ND-TECH (PATENTED RADIO-FREQUENCY GROUND-NOISE DISSIPATION) MINIMIZES CIRCUIT MISBEHAVIOR BY CANCELLING INDUCED RF NOISE: Maiņstrāvas zemējuma vadi var nodrošināt aizsardzību pret elektrisko īssavienojumu, taču tie darbojas arī kā antena. Tādējādi tie ir pakļauti inducētam radiofrekvences (RF) troksnim. Šis RF troksnis apiet komponentu barošanas avotus un parasti ir tieši savienots ar sistēmas jutīgākajām audio/video shēmām. AudioQuest RF/ND-Tech ievērojami samazina šos traucējumus, nodrošinot vēl nebijušu trokšņu izkliedes līmeni visplašākajā iespējamajā radiofrekvenču joslas platumā (diapazonā). Mūsu unikālajā ķēdes topoloģijā tiek izmantots kopējā režīma fāzes atcelšanas masīvs kopā ar patentētiem dielektriskiem materiāliem, kas nodrošina papildu diferenciālo lineāro filtrēšanu. ASV patents Nr. 8,988,168.
 • UNCOMPRESSED HIGH CURRENT TRANSFER: Lai gan daudziem maiņstrāvas kabeļiem ir zema līdzstrāvas pretestība, lai apmierinātu pieprasījumu pēc lielas strāvas, kabeļa raksturīgā pretestība ir arī būtiska optimālai veiktspējai. Atšķirībā no vairuma maiņstrāvas kabeļu, kas sašaurina vai saspiež audio signāla izraisītās pārejas, AudioQuest maiņstrāvas kabeļi apvieno zemu līdzstrāvas pretestību un ZERO raksturīgo pretestību, lai pēc pieprasījuma nodrošinātu nesaspiestus lielas strāvas padevi.
 • HIGH-PURITY TRUE-CONCENTRIC PSC+ CONDUCTORS: Blizzard izmanto tikai mūsu pašu tīrāko varu: 100% Perfect-Surface Copper+ (PSC+). Gan izcilā metāla, gan vadītāju konstrukcija ievērojami samazina ausis nogurdinošās intermodulāciju pārejas (TIM) kropļojumus.
 • 72v Dielectric-Bias System with Level-X Radio-Frequency Trap (DBS): Izolācija starp diviem vai vairākiem vadītājiem ir dielektriķis, kas vienā vai otrā veidā ietekmē signāla integritāti. Ja dielektriķis nav iepriekš uzlādēts, tā ietekme (absorbcija un nelineāra enerģijas izdalīšanās) izraisa dažādu laika aizkavi dažādām signāla frekvencēm (fāžu nobīdēm), kas ir reāla problēma skaņai ar lielu frekvenču diapazonu. Patentētā DBS sistēma rada stabilu elektrostatisko lauku, kas piesātina un polarizē izolāciju. Tas samazina nelineāro laika aizkavi, tādējādi nodrošinot skaidrāku skaņu, īpaši "klusās" situācijās. RF Trap (īpaši izstrādāts AudioQuest Niagara tīkla komponentu sērijai) iekļaušana nodrošina, ka RF trokšņi no DBS lauka elementiem netiks inducēti signāla vados un nepasliktinās signālu. Baterijas DBS sistēmā kalpos daudzus gadus. Testa poga un LED nodrošina periodiskas akumulatora pārbaudes.
 • DIRECTIONALITY: Visām stieptajām metāla dzīslām vai vadītājiem ir nesimetriska un līdz ar to virziena graudu struktūra. AudioQuest kontrolē iegūtās RF pretestības izmaiņas, lai troksnis tiktu izvadīts no vietas, kur tas izraisīs kropļojumus. Pareizais virziens tiek noteikts, klausoties katru metāla vadītāju partiju, kas tiek izmantota katrā AudioQuest audio kabelī. Ja iespējams, uz savienotājiem ir skaidri marķētas bultiņas, lai nodrošinātu izcilu skaņas kvalitāti. Lielākajai daļai AQ kabeļa modeļu bultiņas norāda ne tikai virzienu, kas optimizē metāla virzienu kā daļu no trokšņa izkliedes, bet arī norāda uz nesimetrisku vairoga un GND piestiprināšanu, lai optimizētu visas sistēmas veiktspēju
 • Spraudņa tips: Hanging Silver Over Red Copper
 • Vadītāja matereāls: Semi-Solid True-Concentric PSC+ 
 • Šķērsgriezums: 3,31mm2
 • Tehnoloģija: ZERO Tech (No Characteristic Impedance) for Uncompressed Current Transfer; RF/ND-Tech
 • Konektors: C13 (10A Maximum RMS Capacity @ 230VAC 50 Hz)
 • Konektors: C19 (16A Maximum RMS Capacity @ 230VAC 50 Hz)
 • Ārējais apvalks: Silver/Black Braid