MISTRAL

Barošanas kabelis

120 €

AudioQuest Mistral, zemas pretestības 3 vadu strāvas kabelis ar trokšņu izkliedes sistēmu. Strāvas kabelis izgatavots no Perfect-Surface Copper+ (PSC+) un Long-Grain Copper (LGC) vara vadītājiem. Lai iegūtu labākos rezultātus, izmantojiet ar AudioQuest Hanging-Silver pārklājuma Red vai Beryllium Copper Mistral maiņstrāvas konektorus.

Mēs varam sniegt jums konsultāciju par šo produktu +371 67171000, mūsu veikalā Cēsu iela 33, Rīgā vai:

  • HIGH-PURITY TRUE-CONCENTRIC PSC+ & LGC CONDUCTORS: Tā kā ārpusē ir tikai Perfect-Surface Copper+ (PSC+), Monsoon vadītāji būtībā visi ir PSC+, lai gan vadītāja kodols ir Long-Grain Copper (LGC). Gan izcilā metāla, gan vadītāju konstrukcija ievērojami samazina ausis nogurdinošos pārejas intermodulācijas (TIM) kropļojumus.
  • RF/ND-TECH (PATENTED RADIO-FREQUENCY GROUND-NOISE DISSIPATION) MINIMIZES CIRCUIT MISBEHAVIOR BY CANCELLING INDUCED RF NOISE: Maiņstrāvas zemējuma vadi var nodrošināt aizsardzību pret elektrisko īssavienojumu, taču tie darbojas arī kā antena. Tādējādi tie ir pakļauti inducētam radiofrekvences (RF) troksnim. Šis RF troksnis apiet komponentu barošanas avotus un parasti ir tieši savienots ar sistēmas jutīgākajām audio/video shēmām. AudioQuest RF/ND-Tech ievērojami samazina šos traucējumus, nodrošinot vēl nebijušu trokšņu izkliedes līmeni visplašākajā iespējamajā radiofrekvenču joslas platumā (diapazonā). Mūsu unikālajā ķēdes topoloģijā tiek izmantots kopējā režīma fāzes atcelšanas masīvs kopā ar patentētiem dielektriskiem materiāliem, kas nodrošina papildu diferenciālo lineāro filtrēšanu. ASV patents Nr. 8,988,168.
  • Vadītāja matereāls: Semi-Solid True-Concentric PSC+ un LGC
  • Šķērsgriezums: 3 x 3,31mm2
  • Tehnoloģija: RF/ND-Tech
  • Ārējais apvalks: Dark Gray/Light Gray PVC