MONSOON

Barošanas kabelis

AudioQuest Monsoon, zemas pretestības 3 vadu strāvas kabelis ar trokšņu izkliedes sistēmu. Vadītāji no dubultpulēta vara (PSC +) un garengrauda vara (LGC) ar koncentrisku maršrutēšanu, lai samazinātu mijiedarbību starp vadītājiem. Konektoru tips Wind Series Plugs: (Direct-Gold Plated Molded)

Mēs varam sniegt jums konsultāciju par šo produktu +371 67171000, mūsu veikalā Cēsu iela 33, Rīgā vai:

 • HIGH-PURITY TRUE-CONCENTRIC PSC+ & LGC CONDUCTORS: Ar tikai Perfect-Surface Copper + (PSC +) ārpusi, Monsoon vadītāji būtībā ir PSC +, lai gan vadītāja kodols ir Long-Grain Copper (LGC). Gan izcilā metāla, gan vadītāju konstrukcija ievērojami samazina ausis nogurdinošos pārejas intermodulācijas (TIM) kropļojumus.
 • RF/ND-TECH (PATENTED RADIO-FREQUENCY GROUND-NOISE DISSIPATION) MINIMIZES CIRCUIT MISBEHAVIOR BY CANCELLING INDUCED RF NOISE: Maiņstrāvas zemējuma vadi var nodrošināt aizsardzību pret elektrisko īssavienojumu, taču tie darbojas arī kā antena. Tādējādi tie ir pakļauti inducētam radiofrekvences (RF) troksnim. Šis RF troksnis apiet komponentu barošanas avotus un parasti ir tieši savienots ar sistēmas jutīgākajām audio/video shēmām. AudioQuest RF/ND-Tech ievērojami samazina šos traucējumus, nodrošinot vēl nebijušu trokšņu izkliedes līmeni visplašākajā iespējamajā radiofrekvenču joslas platumā (diapazonā). Mūsu unikālajā ķēdes topoloģijā tiek izmantots kopējā režīma fāzes atcelšanas masīvs kopā ar patentētiem dielektriskiem materiāliem, kas nodrošina papildu diferenciālo lineāro filtrēšanu. ASV patents Nr. 8,988,168.
 • UNCOMPRESSED HIGH CURRENT TRANSFER: Lai gan daudziem maiņstrāvas kabeļiem ir zema līdzstrāvas pretestība, lai apmierinātu pieprasījumu pēc lielas strāvas, kabeļa raksturīgā pretestība ir arī būtiska optimālai veiktspējai. Atšķirībā no vairuma maiņstrāvas kabeļu, kas sašaurina vai saspiež audio signāla izraisītās pārejas, AudioQuest maiņstrāvas kabeļi apvieno zemu līdzstrāvas pretestību un ZERO raksturīgo pretestību, lai pēc pieprasījuma nodrošinātu nesaspiestus lielas strāvas padevi.
 • DIRECTIONALITY: Visām stieptajām metāla dzīslām vai vadītājiem ir nesimetriska un līdz ar to virziena graudu struktūra. AudioQuest kontrolē iegūtās RF pretestības izmaiņas, lai troksnis tiktu izvadīts no vietas, kur tas izraisīs kropļojumus. Pareizais virziens tiek noteikts, klausoties katru metāla vadītāju partiju, kas tiek izmantota katrā AudioQuest audio kabelī. Ja iespējams, uz savienotājiem ir skaidri marķētas bultiņas, lai nodrošinātu izcilu skaņas kvalitāti. Lielākajai daļai AQ kabeļa modeļu bultiņas norāda ne tikai virzienu, kas optimizē metāla virzienu kā daļu no trokšņa izkliedes, bet arī norāda uz nesimetrisku vairoga un GND piestiprināšanu, lai optimizētu visas sistēmas veiktspēju.
 • Spraudņa tips: Direct-Gold Plated Molded
 • Vadītāja matereāls: Semi-Solid True-Concentric PSC+ and LGC
 • Šķērsgriezums: 3,31mm2
 • Tehnoloģija: ZERO Tech (No Characteristic Impedance) for Uncompressed Current Transfer; RF/ND-Tech
 • Konektors: C13 (10A Maximum RMS Capacity @ 230VAC 50 Hz)
 • Konektors: C19 (16A Maximum RMS Capacity @ 230VAC 50 Hz)
 • Ārējais apvalks: Dark Blue/Black Braid