NRG-Z3

Barošanas kabelis

229 €

AudioQuest NRG-Z3 sērijas barošanas kabeļi ir izstrādāti, lai efektīvi samazinātu trokšņus jūsu audio/video sistēmā, ļaujot jums dzirdēt vairāk no ierakstā esošā. Šajos NRG-Z3 kabeļos tiek izmantoti daļēji monolīti dubultpulēta vara (PSC +) vadi ar virziena vadību. Vadi ir koncentriski un nekad nemaina pozīciju puscietās izolācijas iekšpusē. Šī konstrukcija ievērojami samazina vadītāju dzīslu mijiedarbības radītos traucējumus. Vara augstā tīrības pakāpe un gludā PSC + vara virsma vēl vairāk samazina kropļojumus.

Aicinām izjust atšķirību!

Mēs varam sniegt jums konsultāciju par šo produktu +371 67171000, mūsu veikalā Cēsu iela 33, Rīgā vai:

 • PERFECT-SURFACE COPPER+ (PSC+) CONDUCTORS: Apbrīnojami gludie un tīrie Perfect-Surface apstrādātie vadītāji samazina kropļojumus, ko izraisa graudu robežas un virsmas pārtraukumi, kas pastāv jebkurā metāla vadītājā
 • RF/ND-TECH (PATENTED RADIO-FREQUENCY GROUND-NOISE DISSIPATION) MINIMIZES CIRCUIT MISBEHAVIOR BY CANCELLING INDUCED RF NOISE: Maiņstrāvas zemējuma vadi var nodrošināt aizsardzību pret elektrisko īssavienojumu, taču tie darbojas arī kā antena. Tādējādi tie ir pakļauti inducētam radiofrekvences (RF) troksnim. Šis RF troksnis apiet komponentu barošanas avotus un parasti ir tieši savienots ar sistēmas jutīgākajām audio/video shēmām. AudioQuest RF/ND-Tech ievērojami samazina šos traucējumus, nodrošinot vēl nebijušu trokšņu izkliedes līmeni visplašākajā iespējamajā radiofrekvenču joslas platumā (diapazonā). Mūsu unikālajā ķēdes topoloģijā tiek izmantots kopējā režīma fāzes atcelšanas masīvs kopā ar patentētiem dielektriskiem materiāliem, kas nodrošina papildu diferenciālo lineāro filtrēšanu. ASV patents Nr. 8,988,168.
 • ZERO-TECH (NO DEFINED CHARACTERISTIC-IMPEDANCE): Lai gan daudziem maiņstrāvas kabeļiem ir zema līdzstrāvas pretestība, kabeļa raksturīgā pretestība ir arī būtiska, lai nodrošinātu optimālu veiktspēju un atbilstu pašreizējām aprīkojuma prasībām. AudioQuest maiņstrāvas kabeļi apvieno zemu līdzstrāvas pretestību un nulles (ZERO) raksturīgo pretestību, lai nodrošinātu labāku barošanas nodrošinājumu.
 • SEMI-SOLID CONCENTRIC CONDUCTORS: Mūsu daļēji cieto koncentrisko vadītāju topoloģijā dzīslas ir ciešāk sasaistītas un nekad nemaina pozīciju saišķī, ievērojami samazinot saišu mijiedarbības kropļojumus.
 • SILVER-PLATED DRAIN WIRES: apsudraboti ekrāna vadi efektīvi novada RF troksni no līnijas uz zemējuma vadu izmantojot trešo “zemējuma” kontaktu. Rezultāts ir spēcīgs, dinamisks un ieskaujošs.
 • DIRECTION-CONTROLLED CONDUCTORSi: AudioQuest daudzpusīgās trokšņu izkliedes tehnoloģijas pamataspekts, virziena kontrolētie vadītāji nodrošina, ka radītais troksnis tiek izkliedēts un pareizi novadīts
 • Vadītāja matereāls: varš (Semi-Solid Concentric PSC+)
 • Šķērsgriezums: 2,08mm2
 • Tehnoloģija: ZERO Tech (bez raksturīgās pretestības) Patented RF/ND-Tech
 • Konektors: C13 (10 A @ 220-240v)
 • Ārējais apvalks: Dark Red/Black Braid