REGA

 

REGA ir uzņēmums, kas cenšas atšķirties no citiem. Sākumā mūsu idejas var šķist dīvainas, taču visu viņu mērķis galu galā ir sasniegt vienu - diezgan vienkārši: mēs cenšamies izgatavot augstas kvalitātes produktus par saprātīgām cenām, kas kvalitatīvi, detalizēti un uzticīgi reproducē mūziku.

 

REGA jau vairāk kā 30 gadus ražo skaņuplašu atskaņotājus - sākot no slavenajām Planet un Planar sērijām, kuras jau sen ir kļuvušas par ļeģendārām, līdz pat mūsdienu Planar 8 un Planar 10 jaunākajiem modeļiem. Mūsu izstrādājumi ir pazīstami ar vienkāršību, tajos nav bezjēdzīgu papildus funkciju un lieku dekoratīvo elementu - un parasti labākie ir tieši vienkārši risinājumi. Mēs esam gandarīti par faktu, ka 17 ražotāji savos atskaņotājos izmanto REGA tonarmus. 

 

Savukārt REGA akustika ar savu unikālu nostāju starp citiem audio sistēmu ražotājiem jau labu laiku ir ieguvusi augstu reputāciju audio industrijā. Kopš leģendārajām Kyte un Ela, katra jaunā REGA akustikas sērija tiek gaidīta ar nepacietību. Atkal, salīdzinot ar lielu daļu akustikas ražotāju, REGA pati ražo lielāko daļu skaļruņu savai akustikai, kā arī izgatavo savus krosoverus.