Pelegrina

𝗖𝗮𝗯𝗮𝘀𝘀𝗲 atzīmē savu 𝟳𝟬 gadu jubileju ar jaunu 𝗣𝗲𝗮𝗿𝗹 𝗣𝗲𝗹𝗲𝗴𝗿𝗶𝗻𝗮 akustisko sistēmu, kas savu nosaukumu ir aizguvusi no ekskluzīvās 55 karātu pērles, kas tika atklāta 1913 gadā un nodēvēta par “Nesalīdzināmo”. Šī jubilejas akustika ir izgatavota pēc īpaša 𝗖𝗮𝗯𝗮𝘀𝘀𝗲 pasūtījuma Bretaņā, Francijas ziemeļrietumos. 𝗣𝗲𝗮𝗿𝗹 𝗣𝗲𝗹𝗲𝗴𝗿𝗶𝗻𝗮 ir gandrīz 130 cm augsta, tās sfēras un pamatnes diametrs ir 48cm. Katrs no pirmajiem 70 akustikas stereo pāriem būs rotāts ar numurētu plāksni. 𝗖𝗮𝗯𝗮𝘀𝘀𝗲 𝗣𝗲𝗮𝗿𝗹 𝗣𝗲𝗹𝗲𝗴𝗿𝗶𝗻𝗮 pievienojas godalgotajai 𝗣𝗲𝗮𝗿𝗹 𝗔𝗸𝗼𝘆𝗮 un oriģinālajai 𝗣𝗲𝗮𝗿𝗹 kopā ar 𝗣𝗲𝗮𝗿𝗹 𝗦𝘂𝗯 sabvūferi, kopā veidojot - 𝗧𝗵𝗲 𝗣𝗲𝗮𝗿𝗹 𝗖𝗼𝗹𝗹𝗲𝗰𝘁𝗶𝗼𝗻.

 

Protams, 𝗣𝗲𝗮𝗿𝗹 𝗣𝗲𝗹𝗲𝗴𝗿𝗶𝗻𝗮 konstrukcijā tiek izmantots slavenais 𝗖𝗮𝗯𝗮𝘀𝘀𝗲 TCA (tri-koaksiālais aramīda skaļrunis), kas atrodas arī 𝗟𝗮 𝗦𝗽𝗵𝗲𝗿𝗲 un 𝗕𝗮𝗹𝘁𝗶𝗰 𝗩 sistēmās - ietverot augsto, vidējo un zemo frekvenču izstarotājus. To vēl vairāk papildina jaunais 30 cm HELD patentētais zemfrekvences sabvūferis, kas tiek darbināts ar 1850 W RMS pastirpinātāju. Pavisam 𝗣𝗲𝗮𝗿𝗹 sistēmā darbojas četri atsevišķi pastiprinātāji ar kopējo 3700 W RMS jaudu, padarot 𝗣𝗲𝗹𝗲𝗴𝗿𝗶𝗻𝗮 par pirmo bezvadu četr-koaksiālo akustisko sistēmu, kas iekļauta 𝗖𝗮𝗯𝗮𝘀𝘀𝗲 katalogā.

 

Lai nodrošinātu 𝗣𝗲𝗮𝗿𝗹 𝗣𝗲𝗹𝗲𝗴𝗿𝗶𝗻𝗮 vislabāko un precīzāko darbību atbilstoši katras telpas konstrukcijai, tajā ir iebūvēta CRCS (automātiskā telpu korekcijas sistēma), kas tiek kalibrēta izmantojot skaļruņos iebūvētu mikrofonu. 𝗖𝗮𝗯𝗮𝘀𝘀𝗲 uzsver, ka 𝗣𝗲𝗹𝗲𝗴𝗿𝗶𝗻𝗮 spēj nodrošināt 10 – 27 000 Hz frekvenču diapazonu un sasniegt līdz pat 134 dB skaļumu, kas ir ekvivalents lidmašīnas trokšņa līmenim pacelšanās laikā.

 

Pastiprinātāji, visi nepieciešamie savienojumi ir rūpīgi paslēpti 𝗣𝗲𝗮𝗿𝗹 𝗣𝗲𝗹𝗲𝗴𝗿𝗶𝗻𝗮 pamatnē. Tie ietver Ethernet, Wi-Fi, Bluetooth, USB, optisko SPDIF, analogo RCA un XLR balansēto analogo audio savienojumus. Iebūvētais DAC dekodēs signālu līdz pat 768 kHz / 32 bitiem. Savukārt 𝗣𝗲𝗮𝗿𝗹 𝗣𝗲𝗹𝗲𝗴𝗿𝗶𝗻𝗮 tiek vadīta izmantojot 𝗖𝗮𝗯𝗮𝘀𝘀𝗲 StreamCONTROL aplikāciju, ar kuru tiek vadīts arī pārējais 𝗣𝗲𝗮𝗿𝗹 klāsts, nodrošinot daudz-istabu (multi room) savienojumu ar citām līdzīgām akustiskajām sistēmām.

 

𝗖𝗮𝗯𝗮𝘀𝘀𝗲 𝗣𝗲𝗮𝗿𝗹 𝗣𝗲𝗹𝗲𝗴𝗿𝗶𝗻𝗮 mazumtirdzniecības cena ir 𝟮𝟱 𝟬𝟬𝟬 € par pāri lakoti melnā vai baltā krāsā. Tā būs pieejama Francijā no 2021 gada oktobra.

 

 

Cabasse The Pearl Pelegrine Stereonet review

Saistītie produkti