AN-SOGON MINOR

Akustiskais kabelis

Audio Note AN-SOGON Minor akustiskais kabelis. Piektā līmeņa Audio Note akustiskais kabelis. Mūsuprāt, maz ražotāji var sacensties ar šo kabeli cenas un kvalitātes jomā.

Audio Note visos savos kabeļos izmanto sudrabu no viena ieguves avota, kas nodrošina nemainīgu kvalitātes un tīrības līmeni. Audio Note iepērk sudrabu lielos daudzumos, kas nozīmē kad Audio Note rūpnīcām ir lielākais sudraba rezervju krājums visā audio industrijā. Viss šis sudrabs ir pielāgots mūsu īpašajām Audio Note izmēru prasībām, pēc tam pārklāts ar dažādu dielektrisko polimēru atkarībā no pielietojuma, kādam ir paredzēts konkrētais kabelis. Tad tas tiek pārvietots uz kabeļu ražošanas iekārtu, kur tas tiek pārveidots par Audio Note plašo vadu un kabeļu klāstu. Viss tikai Audio Note kabeļiem un nevienam citam.

AN-SOGON Minor akustiskais kabelis ir izgatavots ar diviem vadītājiem, tāpēc katra skaļruņa savienojumam ar pastiprinātāju būs nepieciešams viens šāds kabelis un Bi-wire izpildijumā divi šādi kabeļi. Maksimālai skaņas kvalitātes sasniegšanai mēs rekomendētu AN-SOGON Minor izmantot kā mono kabeli katram skaļruņa un pastiprinātāja savienojumam. 

Mēs varam sniegt jums konsultāciju par šo produktu +371 67171000, mūsu veikalā Cēsu iela 33, Rīgā vai:

  • Kabeļa klase: 5 līmenis
  • Vara dzīslu skaits: 62
  • Uzbūve: True Litz, twin cores in a single cable
  • Matereāls: sudrabs, 99.99 % tīrības pakāpe
  • Ārējais apvalks: PVC
  • Apdares krāsa: Silver

Saistītie produkti