AN-S2, MC STEP UP TRANSFORMER

Fono priekšpastiprinātājs

Audio Note AN-S2 MC Step Up Transformer - 2 līmeņa papildus pasīvais transformators MC skaņuplašu atskaņotāja galviņai. Atšķirībā no AN-S1 šajā transformatorā tiek izmantota uzlabota serdes konstrukcija.

 

AN-S2 ir pasīvā ierīce, kas paredzēta, lai pārveidotu jūsu skaņuplašu atskaņotāja galviņas (MC) signālu uz augstāka sprieguma zemas strāvas signālu, kas būtu pietiekami spēcīgs, lai ļautu (MM) fonokorektora pakāpei to pastiprināt līdz standarta pastiprinātājam piemērotam līmenim.

Iekšējos transformatorus, kas tiek izmantoti AN-S2, ražo ekskluzīvi tikai Audio Note (UK) rūpnīca. Tajos tiek izmantoti labākie izejmateriāli un modernākās tinumu tehnoloģijas, kas pašlaik pieejamas. AN-S2 ir ievietoti metāla korpusos, lai mazinātu apkārtnējo troksni un traucējumus.

 

Pieejamās apdares - sudrabots priekšējais panelis, melna akrila.

APDARE:
Color Black Color Silver

Mēs varam sniegt jums konsultāciju par šo produktu +371 67171000, mūsu veikalā Cēsu iela 33, Rīgā vai:

AN-S2 ir pieejams divās versijās:

  • AN-S2/L (zema pretestība) - “L” versijai ir pārslēdzama ieejas pretestība, 3 omi un 12 omi. “L” versijas 3 omu ieeja galvenokārt ir izstrādāta, lai sadarbotos ar Audio Note IO sērijas MC galviņām, savukārt 12 omu ieeja ir paredzēta lietošanai ar skaņuplašu atskaņotāju galviņām, kuru iekšējā pretestība ir aptuveni no 3 līdz 4 omiem. 
  • AN-S2/H (augsta pretestība) - “H” versijai ir pārslēdzama ieejas pretestība, 15 omi un 60 omi. “H” versijas 15 omu ieeja ir paredzēta skaņuplašu atskaņotāju galviņām ar iekšējo pretestību aptuveni no 4 līdz 5 omiem, savukārt 60 omu ieeja ir paredzēta galviņām ar iekšējo pretestību no 15 līdz 20 omiem.
  • Ieejas pretestība - "L": 3 vai 12 omi, "H": 15 vai 60 Omi
  • Izejas pretestība - 47 kOmi
  • Balanss starp kanāliem - +/- 0.3 dB
  • Iekšējie vadi - 99.99% tīrs varš

 

  • Mūsu AN-S pasīvos transformatorus var izmantot arī ar skaņuplašu atskaņotāju galviņām, kurām ir lielāka iekšējā pretestība, vai vērtības, kas ir ārpus pārslēdzamo ieeju vēlamā diapazona - tomēr ir svarīgi saprast, ka skaņuplašu atskaņotāja galviņa nodrošinās vislabākos rezultātus, ja ieejas pretestība būs 3-4x lielāka par tās iekšējo pretestību.

Saistītie produkti