AN-S5, MC STEP UP TRANSFORMER

Fono priekšpastiprinātājs

Audio Note AN-S5 MC Step Up Transformer - 4 līmeņa papildus pasīvais transformators MC skaņuplašu atskaņotāja galviņai.

 

AN-S5 ir pasīvā ierīce, kas paredzēta, lai pārveidotu jūsu skaņuplašu atskaņotāja galviņas (MC) signālu uz augstāka sprieguma zemas strāvas signālu, kas būtu pietiekami spēcīgs, lai ļautu (MM) fonokorektora pakāpei to pastiprināt līdz standarta pastiprinātājam piemērotam līmenim.

Iekšējos transformatorus, kas tiek izmantoti AN-S5, ražo ekskluzīvi tikai Audio Note (UK) rūpnīca. Tajos tiek izmantoti 99.99% tīra vara vadi un labākās tinumu tehnoloģijas, kas pašlaik pieejamas. AN-S5 transformatora serde sastāv no 250 plānām metāla plāksnēm - transformators korpusa iekšienē ir nostiprināts ar stingru vara skavu. Protams, iekārtai apkārt ir metāla korpuss, lai mazinātu apkārtnējo troksni un traucējumus.

 

Pieejamās apdares - sudrabots priekšējais panelis, melna akrila.

APDARE:
Color Black Color Silver

Mēs varam sniegt jums konsultāciju par šo produktu +371 67171000, mūsu veikalā Cēsu iela 33, Rīgā vai:

AN-S5 ir pieejams 2 versijās:

  • AN-S5/L - ar 3 omu ieejas pretestību, piemērots lietošanai ar IO (MC) galviņām vai arī citām ar 1 omu iekšējo pretestību
  • AN-S5/H - ar 12 omu ieejas pretestību, piemērots galviņām ar 3 līdz 4 omu pretestību
  • Ieejas pretestība - "L": 3 Omi, "H": 12 Omi
  • Izejas pretestība - 47 kOmi
  • Balanss starp kanāliem - +/- 0.3 dB
  • Iekšējie vadi - 99.99% tīrs varš

 

  • Mūsu AN-S pasīvos transformatorus var izmantot arī ar skaņuplašu atskaņotāju galviņām, kurām ir lielāka iekšējā pretestība, vai vērtības, kas ir ārpus pārslēdzamo ieeju vēlamā diapazona - tomēr ir svarīgi saprast, ka skaņuplašu atskaņotāja galviņa nodrošinās vislabākos rezultātus, ja ieejas pretestība būs 3-4x lielāka par tās iekšējo pretestību.

Saistītie produkti