ROCKET 44

Akustiskais kabelis

AudioQuest Rocket 44 skaļruņu kabeļos tiek izmantota rūpīgi izstrādāta Solid Perfect-Surface Copper (PSC) un Perfect-Surface Copper+ (PSC+) kombinācija. Double-Star Quad konstrukcija nodrošina ievērojami labāku dinamisko kontrastu un informācijas saprotamību nekā tad, ja tie paši vadītāji tiktu vadīti paralēli. 

Mēs varam sniegt jums konsultāciju par šo produktu +371 67171000, mūsu veikalā Cēsu iela 33, Rīgā vai:

 • SOLID PERFECT-SURFACE COPPER+ (PSC+)/PERFECT-SURFACE COPPER (PSC) CONDUCTORS: Šis kabelis izmanto rūpīgi izsmalcinātu Perfect-Surface Copper (PSC) un īpaši augstas tīrības pakāpes Perfect-Surface Copper+ (PSC+) vadītāju kombināciju. Pārsteidzoši gludā un tīrā Perfect-Surface novērš skarbumu un ievērojami palielina skaidrību salīdzinājumā ar OFHC, OCC, 8N un citiem vara materiāliem. Īpaši augstas tīrības pakāpes PSC+ vēl vairāk samazina kropļojumus, ko izraisa graudu robežas, kas pastāv jebkurā metāla vadītājā.
 • DOUBLE STAR-QUAD GEOMETRY: Attiecības starp vadītājiem nosaka kabeļa galvenās elektriskās vērtības (kapacitāti un induktivitāti). Tomēr pat tad, ja šie mainīgie tiek turēti pietiekami neitrālā līdzsvarā, īpašās ģeometriskās attiecības starp vadītājiem lielā mērā ietekmē skaņu. Star-Quad ģeometrija ir ne tikai ievērojami pārāka par vadītājiem, kas darbojas paralēli, bet arī par tiem pašiem vadītājiem kā divi vītā pāri
 • CARBON-BASED NOISE- AND CROSSTALK-DISSIPATION SYSTEM: Šī kabeļa negatīvie vadi ir pārklāti ar daļēji vadošu oglekli saturošu polietilēnu. Šis ievērojamais materiāls samazina radiofrekvences atkritumu daudzumu, kas tiek padots atpakaļ pastiprinātājā. Turklāt oglekļa slānis slāpē mijiedarbību starp pozitīvajiem un negatīvajiem vadītājiem, un ārējā uz oglekli balstīta trokšņu izkliedes sistēma samazina ārējos traucējumus.
 • FOAMED-POLYETHYLENE INSULATION (FOR ALL POSITIVE CONDUCTORS): Jebkurš ciets materiāls, kas atrodas blakus vadītājam, faktiski ir daļa no nepilnīgas ķēdes. Vadu izolācija un shēmas plates materiāli absorbē enerģiju. Daļa šīs enerģijas tiek uzkrāta un pēc tam atbrīvota kā kropļojumi. Tomēr šis kabelis izmanto ar gaisu pildītu putu polietilēna izolāciju abiem vadītājiem. Tā kā gaiss gandrīz neuzsūc enerģiju, un polietilēnam ir zemi zudumi, tam ir labdabīgs deformācijas profils, Foamed-PE ar savu lielo gaisa saturu daudz mazāk rada citiem materiāliem raksturīgo ārpusfokusa efektu.
 • Vadītāja matereāls: Solid PSC+ un PSC varš
 • Šķērsgriezums: 2 x 3,31mm2
 • Ģeometrija: Double Star-Quad
 • Dielectric: Putu polietilēns (visiem pozitīvajiem vadītājiem)
 • Trokšņa izkliedēšana: uz oglekļa bāzes radīta trokšņa izkliede
 • Ārējais apvalks: Silver/Black Braid vai PVC
 • Pieejami rūpnieciski sagatavoti komplekti: single-wired ar 500 SERIES konektoriem

Saistītie produkti