ROCKET 88

Akustiskais kabelis

AudioQuest Rocket 88 skaļruņu kabeļi izmanto augstas tīrības pakāpes Solid Perfect-Surface Copper+ (PSC+) vara vadus, novēršot skaņas skarbumu un neskaidrības. Salīdzinot ar kabeļiem, kas izmanto parasto paralēlo ģeometriju, Rocket 88 Double-Star Quad konstrukcija nodrošina ievērojami labāku dinamisko kontrastu un izšķitspēju. Rocket 88 ir izcils Single-BiWire kabelis un maksimālas veiktspējas Double-BiWire vienā kabelī.

Mēs varam sniegt jums konsultāciju par šo produktu +371 67171000, mūsu veikalā Cēsu iela 33, Rīgā vai:

 • SOLID PERFECT-SURFACE COPPER+ (PSC+) CONDUCTORS: Cietie vadītāji novērš gan elektrisko, gan magnētisko mijiedarbību starp virknēm, kas ir galvenie kropļojumu avoti. Perfect-Surface metālu pārsteidzoši gludā un tīrā virsma gandrīz novērš skarbumu un ievērojami palielina skaidrību salīdzinājumā ar citiem materiāliem. Īpaši augstas tīrības pakāpes Perfect-Surface Copper+ vēl vairāk samazina izkropļojumus, ko rada graudu robežas, kas atrodas jebkurā metāla vadītājā, gandrīz novēršot skarbumu un ievērojami palielinot skaidrību salīdzinājumā ar OFHC, OCC, 8N un citiem vara veidiem.
 • DOUBLE STAR-QUAD GEOMETRY: Attiecības starp vadītājiem nosaka kabeļa galvenās elektriskās vērtības (kapacitāti un induktivitāti). Tomēr pat tad, ja šie mainīgie tiek turēti pietiekami neitrālā līdzsvarā, īpašās ģeometriskās attiecības starp vadītājiem lielā mērā ietekmē skaņu. Star-Quad ģeometrija ir ne tikai ievērojami pārāka par vadītājiem, kas darbojas paralēli, bet arī par tiem pašiem vadītājiem kā divi vītā pāri
 • CARBON-BASED NOISE- AND CROSSTALK-DISSIPATION SYSTEM: Šī kabeļa negatīvie vadi ir pārklāti ar daļēji vadošu oglekli saturošu polietilēnu. Šis ievērojamais materiāls samazina radiofrekvences atkritumu daudzumu, kas tiek padots atpakaļ pastiprinātājā. Turklāt oglekļa slānis slāpē mijiedarbību starp pozitīvajiem un negatīvajiem vadītājiem, un ārējā uz oglekli balstīta trokšņu izkliedes sistēma samazina ārējos traucējumus.
 • FOAMED-POLYETHYLENE INSULATION (FOR ALL POSITIVE CONDUCTORS): Jebkurš ciets materiāls, kas atrodas blakus vadītājam, faktiski ir daļa no nepilnīgas ķēdes. Vadu izolācija un shēmas plates materiāli absorbē enerģiju. Daļa šīs enerģijas tiek uzkrāta un pēc tam atbrīvota kā kropļojumi. Tomēr šis kabelis izmanto ar gaisu pildītu putu polietilēna izolāciju abiem vadītājiem. Tā kā gaiss gandrīz neuzsūc enerģiju, un polietilēnam ir zemi zudumi, tam ir labdabīgs deformācijas profils, Foamed-PE ar savu lielo gaisa saturu daudz mazāk rada citiem materiāliem raksturīgo ārpusfokusa efektu.
 • Vadītāja matereāls: Solid PSC+ varš
 • Šķērsgriezums: 2 x 3,31mm2
 • Ģeometrija: Double Star-Quad
 • Dielectric: Putu polietilēns (visiem pozitīvajiem vadītājiem)
 • Trokšņa izkliedēšana: uz oglekļa bāzes radīta trokšņa izkliede
 • Ārējais apvalks: Green/Black Braid vai PVC
 • Pieejami rūpnieciski sagatavoti komplekti: single-wired ar 500 SERIES konektoriem

Saistītie produkti