RB3000

HiFi aksesuārs

1 699 €

Rega RB3000 tonarms ir ieguvis daudz jaunu uzlabojumu, kas paplašina mums līdz šim zināmo tonarmu konstrukcijas robežas. Tāpat kā visus Rega tonarmus, arī šo ir konstruējusi augsti kvalificētu tehniķu komanda. RB3000 tiek izmantoti uzlaboti gultņi, katrs no tiem ir speciāli atlasīts izmantojot roku darbu, lai tas būtu piemērots īpaši zemai berzei ar pārī savienoto asi.

Pateicoties šim (un citiem) uzlabojumiem ir panākts, ka no ieraksta (skaņuplates) virsmas tiek iegūts maksimāli daudz smalku detaļu un nianšu. Tiek maksimāli palielināta tonarma un galviņas veiktspēja kopējā skaņuplates atskaņošanas iekārtā.

Mēs varam sniegt jums konsultāciju par šo produktu +371 67171000, mūsu veikalā Cēsu iela 33, Rīgā vai:

  • Rega ir slavena ar savu tonarmu konstrukciju. Viena unikāla šo konstrukciju īpašība ir  - gandrīz bez berzes kustības panākšana horizontāli un vertikāli, vienlaikus nesniedzot izmērāmu brīvu kustību gultņu mezglos (patiesībā tie ir viens vai divi mikroni pirms slodzes).
  • Par "nulles spēles" nozīmi tonarma gultņos, vairāk skatiet šeit: The importance of zero play in the bearings of a Hi-fi tonearm
  • Taisnas strēles 9" tonarms
  • Integrētais galviņas turētājs
  • Materiāls - ar rokām pulēts alumīnijs

Saistītie produkti