LITHE AUDIO

 

Lithe Audio ir Lielbritānijas uzņēmums, kas izstrādā, ražo un pārdod plašu augstākās kvalitātes, novatorisku elektonikas produktu klāstu, piemēram, Wi-Fi un Bluetooth griestu skaļruņus, TV piederumus, piemēram, sienas stiprinājumus - gan komerciālajiem objektiem, gan mājokļiem.

 

Lithe Audio 2016. gadā dibināja jau profesionāla elektrisko izstrādājumu dizaineru / kosntruktoru komanda, kas līdz šim kopā bija darbojusies zem zīmola Retrotouch (www.retrotouch.co.uk). Ar mīlestību pret mūziku un izklaides tehnoloģijām! - rezultāts ir pārsteidzošs, Lithe Audio radīja daudz inovatīvu produktu, kuru priekšgalā izvirzās godalgotais, unikālais "viss vienā" iebūvējamais griestu skaļrunis.

 

Lithe Audio produkcijas klāsts ir ideāli piemērots patērētājiem / DIY entuziastiem, celtniekiem, izstrādātājiem, interjera dizaineriem, komercīpašumu apsaimniekotājiem un viesnīcām. Mūsu unikālie produkti tiek izmantoti gan komerciālās, gan dzīvojamās telpās, tāpēc neatkarīgi no tā, vai esat uzņēmuma īpašnieks vai vēlaties iekārtot savu personīgo mājokli - mēs jums būsim noderīgi AV risinājumu jomā. Te mēs esam Nr. 1!