DC BLOCK

Barošanas sadalītājs

99 €

Audiolab DC Block - maiņstrāvas filtrs, kas ir speciāli izstrādāts, lai uzlabotu jūsu audio un AV sistēmu barošanas maiņstrāvas kvalitāti.

 

Par šo kāds reti aizdomājas.

Tīkla elektrībai ir būtiska ietekme uz audio signālu, kad tas iet caur sistēmu, no signāla avota līdz pastiprinātājam un akustiskai sistēmai. Tipveida mājoklī strāvas padeve ir pakļauta traucējumiem, tas savukārt rada virkni problēmu, izraisot maiņstrāvas viļņu formas kropļojumus, līdz tā sasniedz katru komponentu. Tas rada troksni audio signālā, kas pasliktina skaņas kvalitāti. DC Block ir maiņstrāvas filtrs, kas šos kropļojumus daļēji novērš.

 

DC Block pieejams alumīnija un melna alumīnija noformējumā.

APDARE:
Color Black Color Silver

Mēs varam sniegt jums konsultāciju par šo produktu +371 67171000, mūsu veikalā Cēsu iela 33, Rīgā vai:

Maiņstrāvas transformatori, ko parasti izmanto mājas audio iekārtās, nav paredzēti izturēt ievērojamu līdzstrāvas sprieguma līmeni, tos neapdraudot. Ar mazāk nekā 500 mV līdzstrāvas, kas raksturīga vidējai mājsaimniecības elektroapgādei, pilnībā var pietikt, lai piesātinātu toroidālos transformatorus, kas bieži sastopami pastiprinātājos. Tas negatīvi ietekmē skaņas veiktspēju un var izraisīt dzirdamas mehāniskas vibrācijas.

 

Bloķējot (vai atceļot) līdzstrāvas spriegumu, kas atrodams maiņstrāvas padevē, Audiolab DC Block koriģē līdzstrāvas nobīdi un līdzsvaro tīkla sinusoidālo vilni (skatiet pievienoto attēlu). “Līdzstrāvas likvidēšana” nav vienīgais ieguvums, ko sniedz šī iekārta – papildus tajā ir augstas veiktspējas audio klases filtrēšanas shēma, kas no elektrotīkla noņem RFI / EMI piesārņotājus. DC Block ir efektīva ierīce, lai samazinātu gan diferenciālā režīma troksni (kas rodas no lētiem barošanas avotiem, kādi tiek izmantoti lielā daudzumā sadzīves tehnikas), gan parasto ikdienas fona troksni (kas rodas no viedtālruņiem, Wi-Fi tīkliem, Bluetooth utt).

  • Spriegums: 100 - 240 V ~ 50 - 60 Hz
  • Nodrošināta jauda: < 2x 150 W vai arī <1x 300 W
  • Pīķa jauda: 600 VA
  • Izmēri (A x P x Dz): 59 x 113 x 140 mm
  • Svars: 0.7 kg

 

  • Krāsa: Alumīnijs, melns alumīnijs

Saistītie produkti